fbpx

HİZMETLERİMİZ

İÇ / DIŞ CEPHE BOYA BADANA

Tüm boyalar yapılarında bulunan bağlayıcıların tipiyle adlandırılırlar. Örneğin akrilik esaslı boyanın bağlayıcısı akrilik iken, sentetik esaslı boyanın bağlayıcısı ise alkiddir.​

DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Dış cephe mantolama uygulaması subasman profilinin yerleştirilmesi ile başlar. Subasman profili su terazisi ile yerleştirilir. Bundan sonra strafor yapıştırma uygulaması yapılır. Yapıştırma, çerçeve uygulaması dediğimiz bir metot ile yapıştırılır.​

DIŞ CEPHE KABA SIVA

Kullanılacak yapıştırma harcı çimento esaslı olacak ise +5 ile +30 C sıcaklıklar uygundur. Aşırı sıcak veya aşırı yağışlı havalarda iskelenin ağla kapatılması önerilir.​

SATEN ALÇI BOYA

Uygulama yapılacak alan (yer / zemin / pencere / kapı) tüm kenar köşeler koruyucu folyolar ve örtüler ile kaplanıp bütün temizlik önlemleri alındıktan sonra uygulamamıza başlanır.

ALÇIPAN ASMA TAVAN

Asma tavan, mevcut betonarme, çelik konstrüksiyon veya ahşap tavan iskeleti altında mekanik ve elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayan sisteme verilen ortak isim.

KARTONPİYER

Kartonpiyer alçı ile iplik liflerinin ve suyun bir arada karıştırılarak elde edilen malzemenin kalıplara dökülerek kurumasının ardından çıkarılan ürüne kartonpiyer denir.

DIŞ CEPHE VE SÖVE KAT SİLME

Söve ve kat silme konusunda da tüketici dostu ve inşaatçının en büyük yardımcısıyız. Çünkü binamıza değer katacak en önemli husus, en önemli iş; sövedir. Söve; bina dış cephesinde kullanılan kabartma şeklinde süslemedir.

TAŞ YÜNÜ İZOLASYON

Günümüzde iyice gelişen inşaat sektöründe, daha pratik ve ileri teknoloji malzemeler kullanılmaktadır. Yalıtım ihtiyacı olan her yerde bu ihtiyacı en iyi şekilde sağlayan malzeme taşyünü olduğu için de fazlasıyla tercih edilmektedir.

MAKİNE SIVA ALÇI

Tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, bimsblok vb. malzemeler üzerine doğrudan uygulanabilen torbalanmış alçı bazlı hazır makine sıvasıdır. Tek katta, üzerine uygulandığı yüzeyi boyaya hazır duruma getirir.